Pytania i odpowiedzi:

P: Nie potrafię pozować, nie mam doświadczenia, nie wiem czy poradzę sobie w takiej sesji.
O: Tym się nie przejmuj! Jestem po to aby dać Ci wskazówki jak pozować i pomóc w tym nowym doświadczeniu. Drobne moje sugestie sprawią, że zdjęcie nabierze większego efektu – zmysłowości, siły, kobiecości… KAŻDA z nas to ma! Sesja kobieca-sensualna to doświadczenie, które będziesz wspominać do końca życia… i kto wie, może zdecydujesz się je powtórzyć! Pamiętaj, że na zdjęciach które widzisz są kobiety takie jak Ty, które znalazły w swoim grafiku chwilę czasu na przeżycie nowego doświadczenia, jakim jest sesja buduarowa.


P: Czym jest fotografia buduarowa?

O: Fotografia buduarowa to rodzaj sesji w której częściowo jesteś rozebrana (mając na sobie np. bieliznę). Takie zdjęcia mają za zadanie podkreślić Twoją kobiecość i zmysłowość. Pod względem garderoby i pozowania, zdjęcia mają charakter bardziej intymny, mogą pokazywać zmysłowy portret lub “detale” jak np. nogi, usta, dekolt lub sylwetkę.


P: Czy wyszczuplisz mnie podczas retuszu?

O: Nic z tych rzeczy. Podkreślę Twoje naturalne atuty zamiast “modyfikować” Cię podczas retuszu 😉 Odpowiednia poza i kadr pokażą Cię taką, jakiej nigdy nie widziałaś! Retusz ograniczam tylko do delikatnych korekt skóry jeśli jest potrzebny. Trzymam się natomiast zasady, że Twoje indywidualne, trwałe znamiona (jak np.blizny, pieprzyki) zostawiam.


P: Jak się przygotować?

O: Szczegółowe informacje otrzymasz podczas konsultacji lub w mailu po rezerwacji terminu m.in. jak zadbać o twarz i skórę, doradzę Ci co zabrać i jak się przygotować.


P: Co powinnam ubrać?

O: Odpowiedź jest bardzo prosta 🙂 To w czym czujesz się piękna! Wspólnie ustalimy garderobę aby pasowała do Twojej osobowości.


P: Czy mogę zabrać kogoś, ze sobą na sesje?

O: Jeśli uważasz, że przyjaciółka pomoże Ci w tym doświadczeniu (będziesz spokojniejsza, pewniejsza) to jak najbardziej. Jeśli uprzedzisz mnie o tym nie mam nic przeciwko. Sesja kobieca to strefa dla kobiet – zaufaj mi, same uzyskamy najlepsze efekty 😉


P: Nie mam odwagi na sesję w bieliźnie ale chciałabym kiedyś spróbować…

O: Zacznij od sesji portretowej – podkreśl swoją kobiecość bez nagości! Klasyczny portret, który podkreśli Twoją osobowość i kobiecość.


P: Czy użyjesz moich zdjęć na stronie/mediach społecznościowych?

O: Będę zachwycona jeśli będę mogła pokazać innym kobietom Twoje najpiękniejsze zdjęcia! Jednak zrozumiem również, jeśli z jakichś powodów nie będziesz czuła się komfortowo aby się nimi pochwalić. Twoje zdjęcia nie pojawią się na mojej stronie – chyba że wyrazisz na to zgodę. Rozumiem Twoje obawy i decyzja będzie należeć wyłącznie do Ciebie. Do mnie należy natomiast wykonanie takich zdjęć, że sama z dumą będziesz miała ochotę pokazać je całemu światu!


P: Gdzie sesja będzie miała miejsce?

O: Sesje kobiece odbywają się w wyjątkowych wnętrzach lub w plenerze, w Bielsku-Białej, Szczyrku lub w innych miastach (oferta specjalna).


P: Czy fotografujesz też mężczyzn?

O: Tak, ale nie w bieliźnie 😉 Klasyczny męski portret, portret biznesowy czy zdjęcie z ukochanym samochodem – pewnie!


P: Mam jeszcze pytania…, chcę umówić się na spotkanie…

O: Pytaj, pisz śmiało, używając formularza kontaktowego lub messengera. Zapraszam!