Witaj! Ktoś wyjątkowy sprawił Ci niespodziankę!

Zapraszam Cię na sesję, która odmieni Twoje spojrzenie na siebie, która będzie czymś więcej niż tylko zdjęciem. Sesje kobiece są bardzo indywidualne – nie ma dwóch takich samych, tak jak i nie ma dwóch identycznych kobiet 😉 Mogą być podarunkiem od kogoś, jak również dla kogoś; mogą być potrzebą chwili lub chęcią zatrzymania tego wyjątkowego momentu na zawsze; mogą też być prezentem dla samej siebie i swojej duszy!

Każdy powód jest ważny. Dbanie o swoją duszę i pielęgnowanie szczęścia jest czymś, co daje nam siłę i pozytywne spojrzenie na siebie i innych, na świat i na życie. Chcę, abyś mogła poczuć się wyjątkowo i pięknie nie tylko w dniu sesji, ale również w każdym następnym – bo pewna siebie kobieta to piękna kobieta, która lśni! (przeczytaj więcej…)

Jeśli jesteś tu pierwszy raz, zapraszam Cię na moją stronę. Rozgość się na blogu z lampką wina lub czymś co sprawi Ci przyjemność.

Jeśli przejrzałaś już blog a lampka jeszcze nie pusta – możesz zapoznać się z odpowiedziami na najczęstsze pytania – FAQ

Przeczytaj również – o sesji regulamin

Mam nadzieje, że już niebawem się zobaczymy 🙂

Gdy będziesz gotowa na spotkanie przy kawie lub on-line, napisz.
Czekam na Twoją wiadomość! Do zobaczenia!