Zanim zdecydujesz się na sesję, zapoznaj się proszę z poniższymi informacjami

Klient zapoznał się z portfolio fotografa i wie, że efekt sesji jest jego wizją artystyczną.

Na efekt końcowy zdjęć ma wpływ przygotowanie Klienta do sesji.

Aby zarezerwować termin, należy wpłacić opłatę rezerwacyjną, która nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z terminu lub nie zjawieniu się na sesji, dlatego bardzo proszę o przemyślane rezerwacje.

Aktualny cennik i pełna oferta będą zaprezentowane podczas konsultacji.

Fotograf polegając na swoim zmyśle estetycznym dokona selekcji zdjęć oraz samodzielnie wybiera najlepszych zdjęć z sesji, które zaprezentuje Klientowi podczas Konsultacji.

Konsultacje i prezentacje zdjęć odbywają się osobiście. W określonych przypadkach mogą się odbyć poprzez wideorozmowy.

Zwykle osoby towarzyszące Klienta nie biorą udziału w sesji. Jeśli wcześniej nie zostało to uzgodnione (podczas Konsultacji), osoby towarzyszące nie zostaną wpuszczone do pomieszczenia, gdzie odbywa się sesja.

W przypadku spóźnienia Klienta na sesję fotograficzną, czas sesji może zostać skrócony o czas spóźnienia. W przypadku większego spóźnienia, sesja może się nie odbyć jeśli pozostały czas będzie zbyt krótki i nie pozwoli na wykonanie sesji – w takim przypadku wpłacona opłata rezerwacyjna przepada.

Płatność – koszt sesji – pobierany jest w dniu sesji (gotówką lub na konto bankowe).

Czas oczekiwania na Prezentację zdjęć wynosi maksymalnie do 30 dni roboczych, zazwyczaj jest około 10 dni roboczych.

Odbiór zdjęć, złożenie zamówienia na dodatkowe opcje i rozliczenie za dodatkowe pojedyncze produkty lub pakiety (ujęcia, wydruki zdjęć) następuje w dniu prezentacji zdjęć z sesji.

Ze względu na indywidualny charakter zamawianych produktów, nie ma możliwości ich zwrotu czy wymiany.

Prawa autorskie wykonanych zdjęć z sesji należą do Fotografa. Co to oznacza? Jeżeli planujesz zachować zdjęcie dla siebie lub udostępniać zdjęcia na swoim prywatnym blogu/profilu społecznościowym, możesz to zrobić bez dodatkowych zgód. Pamiętaj jednak, że dodawanie na zdjęciach dodatkowych grafik („nakładek”) o charakterze politycznym, religijnym, opiniotwórczym, powinno odbyć się za zgodą Fotografa. W przypadku użycia fotografii w celu zarobkowym – w reklamie, na stronach bezpośrednio reklamujących produkty (czyli inne niż „O mnie”, „Biografia”, „O autorze”) – konieczne jest nabycie licencji ustalanej indywidualnie. Udostępnianie zdjęć jako „influencer” w celu promowania siebie jest również rozumiane jako cel zarobkowy.

Przystąpienie do sesji jest równoznaczne z akceptacją powyższych informacji oraz Polityki Prywatności.