Poczuj, zobacz, dotknij…
Uwielbiam patrzeć na efekt końcowy. Zdjęcia, które oglądasz na podświetlanym monitorze to zdecydowanie nie to samo co dobrej jakości wydruk, gdzie tekstura i głębia koloru mogą przyćmić (nawet te piękne) cyfrowe zdjęcia.

Dbałość o najwyższą jakość i każdy drobny szczegół jest dla mnie bardzo ważna. Zawsze podczas sesji oczekuję od siebie bardzo wiele – więcej pracy, więcej kreatywności, więcej pięknych ujęć, więcej pomysłów, które będę mogła Ci zaproponować. Podobnie jest w wydrukami – muszą być wyjątkowe, piękne, perfekcyjne i zrobione przeze mnie osobiście. Nadanie indywidualnego charakteru mojej pracy nie tylko poprzez zdjęcia, ale i wydruki to coś o czym zawsze marzyłam. Gdy zaczynam widzieć rąbek zdjęcia, który wysuwa się z drukarki z każdą sekundą coraz bardziej, czuję radość i – nie ukrywam – pewien rodzaj satysfakcji. Satysfakcji, że dostajesz coś, co zostało od początku do końca zrobione przeze mnie. Coś, co wywołuje emocje i co w formie zdjęcia zostanie już z Tobą na zawsze.

Sesja kobieca może wydawać się dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nigdy nie miałaś okazji stać przed obiektywem. Czasem spontaniczna wiadomość jest pierwszym krokiem do jej realizacji – tak właśnie poznałam Panią P.
Ten prezent urodzinowy niebawem znajdzie się na ścianie i będzie częścią codzienności Pani P. Gdy patrzę na to zdjęcie, widzę coś więcej niż pewną siebie kobietę – widzę kalejdoskop emocji, które towarzyszą temu doświadczeniu od pierwszej otrzymanej wiadomości aż do momentu gdy oglądasz zdjęcia. To dla mnie wielka odpowiedzialność a zarazem radość, że mogę być częścią tego procesu.

Co jest na Twojej ścianie?
Wybierz swoje ulubione zdjęcie i powieś w miejscu w którym będziesz mogła codziennie na nie spojrzeć – zacznij dzień z uśmiechem i pewnością siebie

zobacz więcej: