SZUKASZ POMYSŁU NA WYJĄTKOWY PREZENT?

Sesja kobieca to marzenie wielu kobiet. Teraz możesz podarować bliskiej osobie zaproszenie na sesję zdjęciową!

Prezent w postaci sesji kobiecej to wyjątkowy podarunek, którym możesz obdarować swoją żonę, partnerkę, mamę, siostrę lub koleżankę. Efektem takiej sesji są nie tylko ładne zdjęcia, ale również paleta emocji, która towarzyszy temu doświadczeniu – proces przygotowania i sama sesja są wyjątkowym doznaniem.

Brzmi ciekawie? Jeśli tak, zadaj sobie pytanie: jaka sesja dla niej będzie najlepszym pomysłem? Sesja kobieca sensualna, portretowa, a może wizerunkowa?

SESJA KOBIECA to celebrowanie kobiecości – nie musi mieć szczególnego powodu (zwłaszcza jeśli jest prezentem 😉 ), chociaż może być również formą przełamania swoich kompleksów, wyjściem ze swojej strefy komfortu.
To czas ucieczki od codziennych obowiązków i skupienia się na sobie, doskonale bawiąc się przed obiektywem i odkrywając swoją kobiecość. Zmysłowe, sensualne zdjęcia to pamiątka do której będzie się wracać regularnie i po latach!

SESJA WIZERUNKOWA to prezent dla kobiet, które chcą mieć profesjonalne zdjęcia ukazujące ich pasję, hobby, profesję lub biznes. Być może bliska Ci osoba właśnie szuka swojej drogi rozwoju i profesjonalne zdjęcie będzie idealny pomysłem na prezent?

ORYGINALNY POMYSŁ NA PREZENT
Sesja kobieca na pewno będzie zaskakującym i ekscytującym prezentem. Zadbam o to, żeby była dla kobiety budującym doświadczeniem, a zarazem niezapomnianą pamiątką.


Nie wiesz która sesja będzie idealna? Chcesz poznać więcej szczegółów? Chcesz dowiedzieć się więcej o sesji u mnie?
Zapraszam Cię do kontaktu!

Voucher – regulamin