Witaj !

Mam na imię Joanna. Fotografuję kobiety, które chcą mieć wyjątkową pamiątkę i wspomnienia, do których zawsze będą mogły wrócić… które chcą zobaczyć siebie – prawdziwą, piękną i pewną siebie.

Wierzę, że każda kobieta jest piękna i nie potrzebuje do tego spektakularnej przemiany. Chodzi o to, abyś mogła pozostać sobą, będąc przez chwilę moją modelką. Poprowadzę Cię przez całą sesję – nie musisz się niczym przejmować. Wystarczy, że się zjawisz!

Pojęcie „piękna” jest bardzo subiektywne – ktoś może odnieść się do kanonów pięknych kobiet z okładek magazynów lub utartych standardów piękna, ktoś inny odnajdzie swój ideał piękna w nieidealnej osobie. Dla mnie, każda kobieta która lśni – promienieje szczęściem, akceptuje siebie taką jaka jest, nie rywalizuje a wspiera – jest piękna. To kobieta pewna siebie w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu.

przeczytaj więcej

Kobiety, które mi zaufały i stanęły przed obiektywem wiedziały, że to prezent dla ich duszy i pamiątka, która jest czymś więcej niż tylko zdjęciem (choć same zdjęcia… cóż, to efekt domina – dają radość!).

Jeśli tu trafiłaś to wierzę, że nie bez powodu. Wierzę również, że możesz zmienić sposób w jaki siebie postrzegasz. Prawdziwa przemiana zaczyna się w Tobie – jeśli tylko tego chcesz.

Fotografia kobieca, sensualna, buduarowa

Sesja kobieca to nie tylko piękne zdjęcia – przeczytaj opinie moich klientek o przeżyciu, jakim jest sesja sensualna!